Články a ohlasy

 

ČLÁNKY

 

2017 - Překvapení? Ani ne... Ostřiče V-Sharp Classic II jsou nyní číslo 1 v nezávislém hodnocení na Wiki.ezvid.com - 10 Best Knife Sharpeners | February 2017. Ostřič V-Sharp splňuje všechna kritéria, která očekáváte u dobrého ostřiče nožů: jednoduchost použití i pro laiky, rychlost nabroušení, konstrukce, která řeší technické detaily za Vás, brousí se ručně (nemusíte hlídat životnost baterií nebo přístup k elektrické zásuvce) a dobrý poměr cena-výkon.

 

2016 - Nejnovější video: ostřič nožů V-Sharp Classic II je druhý nejlepší z deseti hodnocených ostřičů nožů v nezávislém testu na Wiki.ezvid.com - 10 BEST KNIFE SHARPENERS 2016 (10 NEJLEPŠÍCH OSTŘIČŮ NOŽŮ 2016) - pětiminutové video - přejděte rovnou na 4. minutu, pokud nechcete video zhlédnout celé.

 

Nejnovější článekWiki.ezvid.com  - ostřič V-Sharp Classic II je číslo 2 z deseti nejlepších ostřičů!


Když broušení není umění (převzato z časopisu Zbraně & náboje č. 1/2015 se svolením vydavatele) - Ostřiče V-Sharp a MultiEdge od jihoafrické firmy Warthog jsou na našem trhu už od roku 2011 a za tu dobu si získaly mnoho příznivců. Zaznamenali jsme spoustu ohlasů, v tisku zatím vyšel tento článek autora Františka Mikyny v měsíčníku Zbraně & náboje.

 

OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

 

Zde nabízíme ohlasy z mailů našich zákazníků pro inspiraci ...

 

Pan Ilja (V-Sharp Extreme Edge), 8.7.2015:

 Dobrý den.
Objednaný ostřič byl doručen v pořádku a nepoškozen.
Již jsem přebrousil asi 15 nožů ,ne podle mých představ ostrých a velká spokojenost.Jen k mé škodě,že jsem Vás neobjevil dříve.Prostě paráda.
Děkuji za perfektní a bleskové vyřízení mé objednávky a Vašemu obchodu přeji hodně spokojených zákazníků.

 

Pan Vladimír (V-Sharp Classic II, brusné tyče Grit 1000), 30.5.2015:

Děkuji za VSHARP nic lepšího jsem na broušení nikdy neměl.

 

Pan Michael (V-Sharp Classic II, brusné tyče Grit 600), 5.12.2013:

Dobrý den přeji,
děkuji za ostřič Classic II.
Ostření je naprosto perfektní a opravdu rychlé (rychlost byla důvodem koupě). Musím říct, že toto je opravdu parádní výrobek, který mi doma ušetří čas oproti broušení na kameni, ocílce a řemeni. Není to tak precizní, nicméně po ručním dotahu na řemeni je výsledek velmi dobrý a dostačující pro kohokoli, dokonce po řemeni jde použít namísto žiletky na holení, což při jiném strojku na broušení nikdy nešlo.
Mám v plánu o svátcích, pokud na to vyjde čas, natočit jednoduché video s tupým nožem a nabroušení na V-sharpu a poté umístit na youtube a na fóru www.knife.cz
Děkuji Vám za výrobek a Vaší ochotu, jsem nadmíru spokojen.

video na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=AqpFDeDSTlw&feature=youtu.be

 

Pan Martin (V-Sharp Classic, tyče Grit 600 a 1000 a Multi Edge), 21.2.2013

Dobrý den,
včera dorazil balík s ostřiči. Posbíral jsem kdejaký nožík po chalupě, takže jsem nakonec brousil více jak 40 nožů. Vynechal jsem prozatím jediný, a to ten největší nožík od firmy kyzliar. Vzal jsem to postupně od těch originál tyčinek, pak 600 a nakonec i 1000. Ty jsem nechal prozatím v ostřiči i s ocílkami pro občasné obtáhnutí. O zábavu jsem měl postaráno cca do půl dvanácté večera :o) Ale všechny nožíky jsou po dlouhé době opět ostré, jen bude problém je rozmístit zase po kapsách a brašničkách. Asi se mi opět párkráte stane, že budu venku a bez nože.
Jen tak nahonem jsem koukal po tom ostřiči na dláta. Abych pravdu řekl, moc mi to prozatím jasné není, ale až dojde na broušení dlát, uvidím, jak se s tím popasuju.

 
 

BY WARTHOG

Profesionální ostřiče nožů

Jediné ruční ostřiče nožů, které zachovávají dva nejdůležitější předpoklady správného broušení: stálý úhel a konstantní tlak.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím