O firmě WARTHOG


   

Společnost WARTHOG SHARPENERS (ostřiče Warthog) pochází z Jihoafrické republiky a se svou obchodní značkou V-Sharp je známá v mnoha částech světa především díky účinnosti a snadnému použití svých výrobků. Nyní se naším prostřednictvím představuje také českému zákazníkovi.
(warthog = prase bradavičnaté)


Seznamte se s výrobky od firmy Warthog - prohlédněte si propagační video na YouTube, které natočil majitel firmy Warthog a výrobce ostřičů V-Sharp pan Hein Pretorius - je sice v angličtině, ale stačí se dívat!


 

 

 www.youtube.com/watch

 

Stěžejní část produkce společnosti Warthog tvoří ostřiče nožů V-Sharp s diamantovými brusnými plochami upevněnými do tvaru "V" : V-Sharp Classic II v různých barevných provedeních a V-Sharp Extreme Edge. Dalším výrobkem je univerzální ostřič Multi Edge na ostření nožů a dalších nástrojů pod mnoha různými úhly a součástí nabídky je i sortiment doplňků a náhradních dílů.

 

class=Ostřič nožů V-Sharp Classic II - stylový design, možnost nastavení tří úhlů broušení bez nutnosti použít šroubovák,  dokončovací ocelové plochy na druhé straně brusných tyčí, vylepšené mechanické vlastosti - odolný s protiskluzovou podložkou.


 

 

 

BY WARTHOG

Profesionální ostřiče nožů

Jediné ruční ostřiče nožů, které zachovávají dva nejdůležitější předpoklady správného broušení: stálý úhel a konstantní tlak.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím