Zasílání na Slovensko

Vážení zákazníci, veškeré zboží zasíláme také na Slovensko. 

 

- jsme výhradním distributorem výrobků od firmy Warthog pro Českou republiku a Slovensko

 

 

- nyní nově můžete objednávat také u našeho distributora na Slovensku:

p. Jozef Murin, firma: UNIVERSALE s.r.o., Námestie Slobody 43, 083 01 Sabinov, tel: 905782575, e-mail: murin50@gmail.com

 

 

 

Pro zasílání na Slovensko platí stejné obchodní podmínky jako pro zasílání po České republice. Výjimkou je platba zboží a náklady spojené s přepravou.  

 

Nejvýhodnější je při objednávce zvolit jako způsob platby a doručení Slovensko - platba předem z účtu: 169,- Kč.  Jedná se o platbu na náš účet u FIO BANKY, která umožňuje posílat platby ze Slovenska jako SEPA platby. Platby provádějte v EUR (přepočet dle aktuálního kurzu Fio banky) až po zaslání mailu s celkovou cenou i s dopravním poplatkem a platebními údaji pro Vaši objednávku. 

 

Pokud chcete zaslat zboží na dobírku, volíte jako způsob platby a doručení Slovensko - DOBÍRKA: 209,- Kč.

 

 

Objednávání probíhá takto:
1. Vyberete zboží
2. Vyplníte formulář v sekci objednávka, jako způsob platby vyberete "Slovensko - platba předem z účtu: 169,- Kč" nebo "Slovensko - DOBÍRKA: 209,- Kč" a odešlete objednávku. Po odeslání se v horní části formuláře objeví "Úspěšně odesláno".
3. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu obdržíte potvrzení objednávky, které generuje automaticky počítač – v případě zvolené platby převodem na toto nereagujte (cena je zde v CZK) a vyčkejte na mail s celkovou cenou v EUR a platebními detaily.
4. Zaplatíte převodem z účtu
5. Po připsání Vaší platby na náš účet je zboží obratem expedováno doporučenou zásilkou a na Váš e-mail přijde současně informace o datu odeslání.

6. V případě zaslání na dobírku je Vaše objednávka co nejdříve zpracována a odeslána na Vámi uvedenou adresu.

7. Zboží zasíláme většinou přepravní společností GLS, je to rychlejší než Slovenská pošta. Zpravidla jeden pracovní den objednáme přepravu (v případě Vaší objednávky o víkendu je to pondělí), následující pracovní den kurýr firmy GLS zásilku vyzvedne a za dva pracovní dny doručuje (v případě objednání přepravy v pondělí se doručuje ve čtvrtek).

 
 V případě jakékoliv nejasnosti nás kontaktujte.

 

Bankovní spojení pro platby ze Slovenska:
FIO BANKA

Číslo účtu: FIO BANKA: IBAN: CZ5220100000002600168834

SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

– platbu zadejte jako SEPA platbu. 

(platíte pouze běžné poplatky za převod, které máte sjednané ve své bance - stejné jako na Slovensku)
 

 

MÁTE ZÁJEM O DISTRIBUCI OSTŘIČŮ V-SHARP? KONTAKTUJTE NÁS!

 

 

PROČ NAKUPOVAT OSTŘIČE V-SHARP PRÁVĚ U NÁS?

  

Ostřiče V-Sharp původem z Jihoafrické republiky jsou distribuovány především v USA a v Austrálii, v Evropě se dají sehnat v síti Aduro (pouze V-Sharp Classic II a Multi Edge) a v Polsku. V každém případě jsme nyní největším evropským distributorem a díky osobním kontaktům na výrobce můžeme nabídnout nejnižší ceny.

Cena zboží u dvou nejprodávanějších produktů je nyní cca: V-Sharp XE Black: 42,- EUR, V-Sharp Classic II Black 52,- EUR. Výhodnost nákupu na našich stránkách můžete posoudit z porovnání cen:  

 

Porovnání cen výrobků V-Sharp
  naše stránky www.vsharp.cz                     

ADURO (německý prodejce vybavení pro lovce s působností v celé EU)

Polsko - firma United Cutlery             
V-Sharp Classic II Black

1449,- Kč   

54,- EUR

(i v případě dobírky vyjde na cca 65,- EUR)

79,- EUR 69,- EUR

Multi Edge

1790,- Kč

66,- EUR 

 

89,- EUR

---
V-Sharp XE  Black                

1290,- Kč      1161,- Kč

46,- EUR     43,- EUR

 --- 56,- EUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BY WARTHOG

Profesionální ostřiče nožů

Jediné ruční ostřiče nožů, které zachovávají dva nejdůležitější předpoklady správného broušení: stálý úhel a konstantní tlak.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím