ZPŮSOBY ZASLÁNÍ A PLATBY

Způsob zaslání vyberte, prosím, v posledním kroku objednávky po zadání doručovacích údajů a výběru zboží – rozklikněte ZPŮSOB PLATBY A DORUČENÍ:


Česká pošta Balík do ruky - DOBÍRKA - 146,- Kč:
- Zboží objednané do 24:00 hodin daného dne odesíláme ihned druhý den, pošta doručuje následující pracovní den jako Balík do ruky s dobírkou. Nejrychlejší způsob doručení.


Česká pošta Balík do ruky - platba předem z účtu – 110,- Kč:
- Po objednání Vám zasíláme platební údaje s variabilním symbolem, jakmile je částka připsaná na náš účet, zboží odesíláme. Rychlost závisí na tom, jakou máte banku a kdy zadáte příkaz k úhradě. Česká pošta doručuje Balík do ruky následující pracovní den po odeslání.


GLS – DOBÍRKA – 115,- Kč:
- Zboží jeden den objednáte (platí pro objednávky po celý den), druhý den kurýr GLS zboží vyzvedne a během následujících 1-2 pracovních dnů doručuje. Je možnost platby kartou.


GLS - platba předem z účtu – 85,- Kč:
- Po objednání Vám zasíláme platební údaje s variabilním symbolem, jakmile je částka připsaná na náš účet, zboží zadáme do systému přepravce, následující den kurýr GLS zásilku vyzvedne a během následujících 1-2 pracovních dnů doručuje. Rychlost závisí na tom, jakou máte banku a kdy zadáte příkaz k úhradě.


Pouze 1 pár brusných tyčí – DOBÍRKA – 90,- Kč:
- Tento způsob je vhodný pouze pro zásilky nižší hodnoty – zasíláme doporučenou zásilkou s dobírkou prostřednictvím České pošty


Pouze 1 pár brusných tyčí - platba předem z účtu – 60,- Kč:
- Tento způsob je vhodný pouze pro zásilky nižší hodnoty – po objednání zasíláme e-mail s platebními údaji, po připsání platby na účet je zásilka odeslána doporučeně Českou poštou


SLOVENSKO GLS – DOBÍRKA – 209,- Kč:
- Zboží objednané do 15:00 hodin daného pracovního dne zadáme do systému přepravce (musí se tak učinit do 18:00), druhý den kurýr GLS zboží vyzvedne a za další dva pracovní dny doručuje. U víkendových objednávek je dnem zadání do systému přepravce první pracovní den – pondělí, doručení tedy proběhne ve čtvrtek. Při doručení kurýr od Vás vybere dobírkovou částku přepočtenou na euro. Spolehlivé doručení.


SLOVENSKO GLS – platba předem z účtu – 169,- Kč:
- Po objednání Vám zasíláme platební údaje s variabilním symbolem, platbu provádíte jako SEPA platbu, tj. s běžnými poplatky, jaké platíte za tuzemskou platbu. Jakmile je částka připsaná na náš účet, zboží zadáme do systému přepravce, následující den kurýr GLS zásilku vyzvedne a za další dva pracovní dny doručuje. Nejlevnější způsob doručení na Slovensko.

 

Aktualizováno: 13.1.2019


 
 

BY WARTHOG

Profesionální ostřiče nožů

Jediné ruční ostřiče nožů, které zachovávají dva nejdůležitější předpoklady správného broušení: stálý úhel a konstantní tlak

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím