Způsob platby
a dopravy

 

 ZPŮSOB DOPRAVY

PLATBA KARTOU NEBO PŘEVOD

Cena v Kč při platbě kartou online nebo bankovním převodem předem

PLATBA NA DOBÍRKU

Cena v Kč při platbě dobírkou – hotově nebo kartou (příplatek za dobírku se liší u jednotlivých způsobů dopravy)

Česká pošta Balík do ruky113146
Česká pošta Balík na poštu93125
GLS75119
Zásilkovna6590
Slovensko GLS169209
Slovensko Zásilkovna7999

 

ČESKÁ POŠTA

– zboží objednané do 24:00 odesíláme ihned druhý den, pošta doručuje následující pracovní den (platí při platbě dobírkou nebo kartou online). V případě, že zvolíte jako způsob platby bankovní převod, zboží odesíláme po připsání platby na náš účet, rychlost závisí na tom, jakou máte banku a kdy zadáte příkaz k úhradě.

– Balík do ruky: doručení na Vaši adresu

– Balík na poštu: doručení na Vámi určenou poštu, kde si zásilku vyzvednete

GLS

– Zboží jeden den objednáte, druhý den kurýr GLS zboží vyzvedne a během následujících 1-2 pracovních dnů doručuje. Je možnost platby kartou. V případě, že zvolíte jako způsob platby bankovní převod, zboží odesíláme po připsání platby na náš účet, rychlost závisí na tom, jakou máte banku a kdy zadáte příkaz k úhradě.

ZÁSILKOVNA

– nejlevnější způsob zaslání zboží, balík si vyzvednete na jednom z mnoha výdejních míst Zásilkovny, ale vždy až poté, co obdržíte heslo k výdeji. Místo si zvolíte při objednávání v kroku volba dopravy. V případě, že zvolíte jako způsob platby bankovní převod, zboží odesíláme po připsání platby na náš účet, rychlost závisí na tom, jakou máte banku a kdy zadáte příkaz k úhradě.

SLOVENSKO GLS

– Zboží jeden den objednáte, druhý den kurýr GLS zboží vyzvedne a během následujících 2-3 pracovních dnů doručuje. Je možnost platby kartou. Při platbě dobírkou platíte částku přepočtenou na euro. V případě, že zvolíte jako způsob platby bankovní převod, zboží odesíláme po připsání platby na náš účet, rychlost závisí na tom, jakou máte banku a kdy zadáte příkaz k úhradě.

SLOVENSKO ZÁSILKOVNA

– nejlevnější způsob zaslání zboží na Slovensko, balík si vyzvednete na jednom z mnoha výdejních míst Zásilkovny, ale vždy až poté, co obdržíte heslo k výdeji. Místo si zvolíte při objednávání v kroku volba dopravy. V případě, že zvolíte jako způsob platby bankovní převod, zboží odesíláme po připsání platby na náš účet, rychlost závisí na tom, jakou máte banku a kdy zadáte příkaz k úhradě.

 

 

Telefon

+420 728 239 866

Adresa

Magdalena Kallusová
Leoše Janáčka 1071
68601 Uherské Hradiště

Czech Republic

Email

info@vsharp.cz

Kontaktujte nás