o firmě

O společnosti WARTHOG

Společnost WARTHOG SHARPENERS (ostřiče Warthog) pochází z Jihoafrické republiky a se svou obchodní značkou V-Sharp je známá v mnoha částech světa především díky účinnosti a snadnému použití svých výrobků. Ostřiče od firmy Warthog se prodávají především v USA, Velké Británii, Austrálii a Africe. Nyní se firma naším prostřednictvím představuje také českému zákazníkovi. 
(warthog = prase bradavičnaté)

Seznamte se s výrobky od firmy Warthog – prohlédněte si propagační video na YouTube, které natočil majitel firmy Warthog a výrobce ostřičů V-Sharp pan Hein Pretorius. 

Stěžejní část produkce společnosti Warthog tvoří ostřiče nožů V-Sharp s diamantovými brusnými plochami upevněnými do tvaru „V“ : V-Sharp A4 a V-Sharp Classic II v různých barevných provedeních, a V-Sharp Extreme Edge. Dalším výrobkem je univerzální ostřič Multi Edge na ostření nožů a dalších nástrojů pod mnoha různými úhly a součástí nabídky je i sortiment doplňků a náhradních dílů.

Ostřič nožů V-Sharp A4 – stylový design, možnost nastavení čtyř úhlů broušení bez nutnosti použít šroubovák,  dokončovací ocelové plochy na druhé straně brusných tyčí, vylepšené mechanické vlastosti – odolný s protiskluzovou podložkou.

Konstrukce V-Sharp

Pro získání dokonalého ostří je nutné udržovat konstantní úhel mezi čepelí a ostřičem. Udělat toto ručně je téměř nemožné a většina brusných systémů se snaží tento problém řešit nějakým upevňovacím zařízením, což zabere spoustu času.

Konstrukce brousku V-Sharp řeší technické detaily za Vás. Ostřič se skládá z pevného těla, pohyblivého rámu s brusnými tyčemi a nastavitelného vodiče čepele. Brousí se obě strany nože zároveň, na pohyblivém rámu jsou naznačeny polohy pro různé úhly, do kterých brusné tyče jen zasunete. Vaší jedinou starostí je pohybovat nožem podél vodiče čepele – viz animace pod levým menu. Broušení pod stálým tlakem je zajištěno použitím pružin, kterými jsou pohyblivá ramena připevněna k pevnému rámu.

Výrobce ostřičů V-Sharp

Společnost Warthog Blade Sharpeners vyrábí a vyváží vysoce kvalitní diamantové ostřiče nožů již více jak 24 let. Firma byla založena v roce 1999 s cílem vytvořit ostřící systém, který přinese lepší výsledky než ostatní konkurenční výrobky na trhu.

Přistupujte ke svým nožům s péčí, kterou si zaslouží. Ve Warthogu provedli výzkum různých typů ostřičů a výsledné mikroskopické fotografie si můžete prohlédnout.

Telefon

+420 728 239 866

Adresa

Magdalena Kallusová
Leoše Janáčka 1071
68601 Uherské Hradiště

Czech Republic

Email

info@vsharp.cz

Kontaktujte nás