V-Sharp XE

 

     - jediný z ostřičů se 4 nastavitelnými úhly: 17, 20, 25 a 30°

     - brusné tyče do tvaru "V" - brousí ploché nože po obou stranách zároveň

     - vyroben z lehkého a odolného plastu

     - jednoduchá výměna brusných tyčí

 
 

  

      V-Sharp XE Black                     V-Sharp XE RED         V-Sharp XE BLUE

 

width=182width=180  width=180

 

Ostřič V-Sharp XE je obzvláště oblíbený u rybářů - úhel 17° umožní perfektně nabrousit filetovací nože.

 

UPOZORNĚNÍ! - OSTŘIČ V-Sharp Extreme Edge JE PLASTOVÝ - a to schválně (samozřejmě kromě brusných tyčí). Výrobce měl záměr nabídnout zákazníkům variantu ostřiče V-Sharp, která bude velmi lehká, vysoce odolná dokonce proti nárazu či pádu na zem, proto je ostřič V-Sharp XE vyroben z odolného plastového polymeru (ABS), který se používá například pro výrobu protinárazových ochranných přileb. Použité materiály spolu s vysokou efektivitou brusného systému V-Sharp zajišťují nejlepší poměr cena-výkon!

K nabroušení nože jsou použity dvě brusné tyče s přírodním diamantem upevněné do tvaru "V". Brusné tyče jsou z výroby dodány s diamantovým prachem o hrubosti 325 (je možno dokoupit jemnější brusné plochy o zrnitosti 600 a 1000 - vyměňují se nasunutím na brusné tyče, viz návod).

Není třeba žádného upevnění nože, pohybem nože podél středového vodiče je zajištěn stálý úhel (17, 20, 25 a 30 stupňů). Nastavení tohoto úhlu je ještě více zjednodušno - pouze vysunete brusnou tyč, nasunete na výstupek ve spodní části pohyblivého rámu dle požadovaného úhlu a horní část zaklapnete zpět, což je záležitost několika sekund. Na dokončení ostření jsou brusné tyče na druhé straně vybaveny ocílkami, stačí jen brusnou tyč otočit o 180°. Pro závěrečnou úpravu nože ocílkami výrobci doporučují nastavit ocílky na větší úhel než při kterém jste brousili. Tření při broušení se dá nastavit změnou napětí pružin pootočením vnějších matic po stranách ostřiče. 

 

NOVINKA! Nyní je možnost koupit si pouzdro   na ostřič v-Sharp XE Black, které umožní snadné přenesení ostřiče kamkoli, můžete ho "hodit" do rybářské tašky nebo kufru auta. /

 

 

Hlavní rysy ostřiče nožů V-Sharp Extreme Edge:

 

- je lehký, vysoce odolný a kompaktní

- při broušení zachovává díky unikátní konstrukci stálý úhel - nastavitelný na čtyři možné hodnoty: 17, 20, 25 a 30 stupňů

- brousí po obou stranách zároveň

- možnost nastavení napětí pružin

- brusné tyče s přirodním diamantem o zrnitosti 325

- ideální pro použití doma v kuchyni i kdekoli venku - při lovu a rybaření

- ocílky pro dokonalé ostří součástí brusných tyčí

 

Nastavení ostřiče z výroby je na broušení při 25° z každé strany, což je hodnota vhodná na větší kuchyňské, pracovní a lovecké nože - můžete hned brousit! V případě potřeby jiného úhlu nastavujte dle návodu.

 

Jak se ostřič používá? Základní instruktáž najdete v sekci NÁVODY a VIDEA.

 

Pro objednání rozklikněte, prosím, "více informací" u výrobku a potom "objednat", nebo zvolte v nabídce horního menu objednávka.

 

 

V-Sharp Extreme Edge Black

Ostřič nožů V-Sharp Extreme Edge Black - černý

Více informací

V-Sharp Extreme Edge Blue

Ostřič nožů V-Sharp Extreme Edge Blue - v modré barvě

Více informací

V-Sharp Extreme Edge Red

Ostřič nožů V-Sharp Extreme Edge Red - v červené barvě

Více informací
 

BY WARTHOG

Profesionální ostřiče nožů

Jediné ruční ostřiče nožů, které zachovávají dva nejdůležitější předpoklady správného broušení: stálý úhel a konstantní tlak.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím