V-Sharp Classic II ELITE

ostřič s dřevěným podstavcem

V-Sharp Classic II ELITE

 • V-SHARP CLASSIC II ELITE

  Ostřič se třemi úhly nastavení a dřevěným podstavcem

  • pevný celokovový rám (ocel, hliník)
  • stabilní dřevěný podstavec z tvrdého dřeva
  • odolný povrch – nástřik ve čtyř barevných provedeních
  • brusné tyče do tvaru „V“ – brousí ploché nože po obou stranách zároveň
  • plastový vodič čepele s chráničem a držákem
  • tři lehce nastavitelné úhly (20, 25 a 30°), které díky unikátní konstrukci zůstávají stálé
  • brousí po obou stranách nože zároveň
  • brusné tyče s přírodním diamantem (středně hrubá zrnitost Grit 325 dodána s výrobkem, ostatní brusné tyče najdete v sekci „DOPLŇKY A DÍLY„)

Ostřič V-Sharp Classic II Elite je varianta ostřiče typu Classic II. Série ELITE jsou ostřiče na dřevěném podstavci, který zákazníci oceňovali u starého Classicu (prodávaného do r. 2013). Pro větší stabilitu je nyní podstavec ještě širší – 15 cm, na délku má 20 cm a je opatřený protiskluzovými nožkami. Z důvodu skladnosti se celá sada dodává nesmontovaná s připravenými šrouby, kterými ostřič na podstavec jednoduše připevníte.

Série ostřičů ELITE si jistě najde své příznivce a ostřiče s dřevěným podstavcem své místo v nejedné kuchyni, kde mohou tvořit užitečnou a každodenně využívanou součást interiéru.

Vše ostatní je stejné jako u ostřiče Classic II. Vodič čepele se nastavuje šroubem v horní části ostřiče. Dokončovací ocílky jsou na druhé straně brusných tyčí ve formě ocelového pásku – brusná tyč se vysune jako při změně úhlu, otočí se o 180° a ostřič je připraven k dokončení a vyhlazení ostří. Výrobci doporučují provést závěrečné dokončení ocílkami při nastaveném vyšším stupni, tedy jestliže jste brousili pod úhlem 25°, nyní nastavte ocílky na úhel 30°.

Brusné plochy jsou vyrobeny patentovaným výrobním postupem, při kterém je přírodní diamant o různé zrnitosti trvale připevněn na kovový podklad. Brusné plochy se dají jednoduše vyměňovat – na brusnou tyč se nasouvají – viz obrázek. Brusné tyče dodávané s výrobkem mají zrnitost 325. K dispozici jsou další zrnitosti, hrubší – Grit 270 a jemnější – 600 a 1000 Grit, a také keramické brusné tyče, které je možné doobjednat – viz sekce Doplňky a díly.

Ostřič V-Sharp Classic II je vyroben z kovu (ocel, hliník) a dřeva, ve spodní části je opatřen protiskluzovou podložkou a pro Vaši bezpečnost je vybaven plastovým chráničem ruky.

Katalog výrobků

V-Sharp Clasic II
V-Sharp Classic II ELITE
V-Sharp XE
Multi Edge
V-Sharp Curve
Doplňky a díly
Telefon

+420 728 239 866

Adresa

Magdalena Kallusová
Leoše Janáčka 1071
68601 Uherské Hradiště

Czech Republic

Email

info@vsharp.cz

Kontaktujte nás