V-Sharp Classic II

V-Sharp Classic II

  • pevný celokovový rám s gumovou protiskluzovou podložkou
  • brusné tyče do tvaru „V“ – brousí ploché nože po obou stranách zároveň
  • vodič čepele s chráničem a držákem
  • tři lehce nastavitelné úhly

Hlavní rysy ostřiče V-Sharp Classic II:

  • 3 nastavitelné úhly (20, 25 a 30 stupňů), které díky unikátní konstrukci zůstávají stálé
  • brousí po obou stranách nože zároveň
  • brusné tyče s přírodním diamantem o zrnitosti 325 – lehce se nastavují na jiné úhly broušení
  • rám z oceli a hliníku
  • odolný povrch
  • ocílky na zakončení ostření (dodány s výrobkem – jsou na druhé straně brusných tyčí – tyče se jen otočí o 180°)

Ostřič nožů V-Sharp Classic II je nejnovější model ostřiče V-Sharp, nyní dostupný v sedmi výše vyobrazených barevných provedeních. Samozřejmostí je brousící systém V-Sharp, který zachovává stálý nastavený úhel a pomocí kalibrovaných pružin stálý tlak. Úhel je možné nastavit na tři hodnoty 20, 25 a 30° podle účelu používání a druhu čepele broušeného nože. Nastavení úhlů je jednoduché, bez šroubování – brusná tyč se v horní části vyklapne, zasune se do zářezu ve spodní části – podle požadovaného úhlu a opět zaklapne nahoře.

Vodič čepele se nastavuje šroubem v horní části ostřiče. Dokončovací ocílky jsou na druhé straně brusných tyčí ve formě ocelového pásku – brusná tyč se vysune jako při změně úhlu, otočí se o 180° a ostřič je připraven k dokončení a vyhlazení ostří. Výrobci doporučují provést závěrečné dokončení ocílkami při nastaveném vyšším stupni, tedy jestliže jste brousili pod úhlem 25°, nyní nastavte ocílky na úhel 30°.

Brusné plochy jsou vyrobeny patentovaným výrobním postupem, při kterém je přírodní diamant o různé zrnitosti trvale připevněn na kovový podklad. Brusné plochy se dají jednoduše vyměňovat – na brusnou tyč se nasouvají – viz obrázek. Brusné tyče dodávané s výrobkem mají zrnitost 325. K dispozici jsou další zrnitosti, hrubší – Grit 270 a jemnější – 600 a 1000 Grit, které je možné doobjednat – viz sekce Doplňky a díly.

Ostřič V-Sharp Classic II je vyroben z kovu (ocel – rám ostřiče s barevným nátěrem, hliník – pohyblivý rám ostřiče), ve spodní části je opatřen gumovou protiskluzovou podložkou a pro Vaši bezpečnost je vybaven plastovým chráničem ruky.

Katalog výrobků

V-Sharp Clasic II
V-Sharp Classic II ELITE
V-Sharp XE
Multi Edge
V-Sharp Curve
Doplňky a díly
Telefon

+420 728 239 866

Adresa

Magdalena Kallusová
Leoše Janáčka 1071
68601 Uherské Hradiště

Czech Republic

Email

info@vsharp.cz

Kontaktujte nás